Reported Article Comment by TheElf

Több
6 éve 8 hónapja #3929 Írta: TheElf
Reported Article Comment by TheElf téma létrehozva TheElf által
TheElf has reported an article comment.

Reason:

Nyarlathotep, Sol: Ránéznétek? Engem nem zavar, hogy mit csinál, de nem csak magát járatja le, és szerintem destruktív.

Article Comment: 2012ben mégsem lett vége a világegyetemnek és az ...
Assigned Moderators: N/A

Posted by: Beast
Original Content:

Cs?!

Komolyan mondom letérdelek el?tted Elf ! Bár lehet nem kell, hiszen vézna magas vagy. Na meg a fülek. Na jó azért mégsem térdelek arra keres magadnak egy nöt!

Ezt a keibbsazott sok dumát, kitéröválaszt és farokcsocsálást honnan veszed? Kurva jó! Nekem gecre teccik!

Tanítcsál, tanítcsál, tanítcsál!

Egyébként már meg van a dóméjn, feldobom valami ingyenes keretre, aztán írok én is ilyen faszságokat, meg osztom az embereket, aztán majd lesz jó nagy forgalom Teszek rá gúgli reklámot is és isten leszek. aztán hozom a ide is majd ?ket.

Na csá, még jövök.

Jaaa, hejesírásba nem belekötni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.315 másodperc

Útvonal

Aktuális gondolatok

Ha saját szerepjátékot alkotnál, legyen az első kérdés az: Van-e valami olyan játék, amivel játszanál, de nem elérhető a piacon?

Bejelentkezés

Kereső

Cookie kezelés

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.