Így játszunk mi - Avagy a kedvenc M.A.G.U.S. háziszabályaink
Az oldal előző változatán egy 10-es toplista várta a rajongókat, de tegyük fel a kérdést: Miért pont 10 szabály lenne a fontos? És meddig szabály
IRC-től a Roll20-ig, asztali szerepjáték online
Emlékszem. Volt egyszer két akció. Az egyiket Mindenkinek néven hirdette akkor még a MATÁV, a legnagyobb hazai vezetékes telefon szolgáltató, a
Campaign Cartograper 3+ Abszolút kezdőknek
10000 Forint nem kevés pénz. Nem az az összeg amit a legtöbben egy hirtelen érzelmi döntés után elköltenének. Az imupulzusvásárlás ennél
Régi? Új? Rendszer?
Amikor a Delta Vision felvetésére, hogy házi rendszereket is vártak jeleztem sok embernek van / volt kész rendszere, de nem küldték el ezért /
Csak egy kép a karakteredről I - Alapoktól a koncepcióig
Egy kép a karakteredről. Sokszor csak ennyit kívánsz. Csakhogy nem sok olyan egyszerű azt prezentálni. Sokak szerint a probléma ott kezdődik, hogy

Keisinger ház

Több
5 éve 4 órája #4669 Írta: Manassé
Replied by Manassé on topic Keisinger ház
Ért?n hallgatom, és kicsit bólogatok is arra, amit mond Erika.

- Oké, ez tényleg furcsa. Hacsak nincs egy ikertestvére, aki eljátszotta volna a szerepét.

Kicsit azért megvonom a vállam, de tekintve, hogy nemigen tudok mit kezdeni a dologgal, maradnak a furcsa konspirációk.
Na jó, ez elég elkeserít?.

- Ilyen egyszer? jelszavakat is megszerezni? Szörny?.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #4671 Írta: Nyarlathotep
Replied by Nyarlathotep on topic Keisinger ház
-"Nem tudok róla, hogy lenne."

-"Persze, ilyen egyszer?. Ezért is alkalmaznak a cégek mágusokat. Ha kíváncsi volnék, én is megtehetném, ha elég gátlástalan is volnék hozzá. De én úgy vagyok vele, hogy úgyis elmondod ha olyasmir?l volna szó. Mindenkinek kell egy olyan hely ami csak az övé. Ahol nem figyelik, ahol biztonságban érzi magát. Ma ez sokszor csak az ember fejében létezik. Ezért is tartom nagy szemétségnek a dolgot. Na mindegy. Majd beszélünk Melvinnel, ha végeztünk ezzel az egész matek dologgal."

-"Csak lennénk már túl az egészen..." sóhajt egyet Erika, ahogy bementek.

-"Na mit akart Pumukli?" kérdezi egyb?l Otto széles vigyorral.
-"Hozott egy doboz gyümölcslevet. De ha már itt tartunk, nem tudsz valakit aki meg akarná szívatni ezt a srácot?"
-"Mármint azokra gondolsz akik eddig még nem szekálják? Na azokból kevés van, de nem is csodálom. Ilyen fejjel..."
-"Most az egyszer legyél már normális légyszi!"
-"Látom már most belopta magát a szívedbe ez a... khm... répafej? Adonisz... Jó lesz, Travis, ha elkezdesz pedálozni!" mondja Otto valahonnan a röhögés szélér?l.
-"Na, de most komolyan. Valaki szerintem nagyon meg akarja szívatni. Jobb ha elejét vesszük, miel?tt valaki megint német szót vél hallani és megint bevisznek."
-"Na jó, akkor komolyan. Ötletem sincs. A helyedben vagy a Faustus vagy a CTC felé."
-"Akkor Faustus, mert a srác a Circle Grove-ban lakik." szól közbe Kathy.
-"Akkor azok is jól odafigyelnek egymásra." fintorodik el Erika.
-"Az a baj, hogy ott olyanok élnek, akik vagy cégesek vagy annak készülnek, vagy egyáltalán nem mágusok, szóval ez olyan vegyes ház, ahová mindenki mehet aki nem fért be a többibe. Nem is annyira összetartó." mondja Kathy.
-"Oké, ezt valamennyire tudtam, de így látva ez egy kicsit más."
-"Ha gondolod beszélhetek a sráccal és akkor legalább engem nem kell külön meglátogatnia." ajánlja föl Kathy.
-"Áhh, hagyd. Majd ha gondolod akkor kés?bb együtt, ha legalább azt megtudjuk, hogy kivel beszélünk. Tényleg, te mit mondasz egy olyan aurára, ami szürke és jellegtelen?"
-"Azt, hogy valaki nagyon jól álcázza magát." mondja Kathy.
-"Nekem is ez volt az els? gondolatom. Kíváncsi vagyok, hogy ez m?ködne-e úgy, hogy valaki megszáll valakit... Majd megkérdezem a bácsikámat. Neki ezt biztosan tudnia kell." jegyzi meg Erika.

Csapat riadó!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
4 éve 11 hónapja #4672 Írta: Manassé
Épp csak egy kicsit dörgölöm meg a tarkómat a kifejtésre. Épp csak egy kicsit fontolom meg az Aladdin használatát a lényeges dolgaimra egy ilyen után. És nem azért, mert Erikától tartanék - az utóbbi id?ben igencsak megnövekedett a mágus/négyzetméter aránya a közelemben.

- Ez kedves t?led, köszönöm.

Ez valamelyest megadóra sikerült, de mégiscsak felmosolygok rá, és követem vissza.
A beszélgetést csak visszahúzódva hallgatom, egészen, míg konkurenciaképpen nem lesz beállítva Melvin.

- Hát, legalább megtudtam, milyen italt is szeret Erika.

Legalábbis ebben a pillanatban mihez volt kedve. De csak nem változik olyan gyorsan az ember ízlése, hogy ez holnapra más legyen. Csak nem..!

- CTC?

Csak közbekotyogom, hogy valamennyire kivegyem én is a részem a beszélgetésb?l. Nem mintha bármi egyebet hozzá tudnék tenni akár a házakról akár az azokban folyó életr?l.

- Amúgy is beígért egy látogatást még mára, nem?

Több
4 éve 9 hónapja #4677 Írta: Nyarlathotep
-"Combat Technologies Corp asszem." mondja Otto. "A lényeg annyi, hogy egy rakás zsoldos kiképz?telepe. ott meg azért gondolom sejted, hogy hogy viszonyulnak azokhoz, akik se mmanalabdával nem tudnak leropmbolni egy kisebb bunkert, se kézel el nem tudják hordani."
-"Na ja és ha kevesebbel nyomsz fekve mint egy nehéz harckocsi, akkor senki vagy. Ismerem ?ket. Viszont nem néznek ki rosszul, azt meg kell jegyezni..." teszi hozzá Kathy. "Tényleg, egyébként ha jól tudom, akkor most vette ki a helyet valami privát a légier?höz köt?d? cég, szóval nemsokára azok se lesznek ott."
-"Akkor utolsó nagy poénnak simán beférne, de egyébként mivel szívatják Pumukli urat?"
-"Elvileg két helyen fordult valahogyan el?. Itt és ott, önmagukat meg csak nem csesztetik, úgyhogy Faustus."
-"Azok viszont azzal vannak elfoglalva, hogy hogy varangyokat szedegetnek egy katolikus pap parancsára az Animal Control felügyeletével." néz föl Kathy a telefonjából.
-"Akkor viszont bels? eredet?, vagy nem is szívatás, csak segítség. Mármint ha valaki csajt akar neki szerezni, az nem szívatás, pláne, hogy nem is a bányarémeket válogatta... Gimiben kifejezetten örültem volna, ha valaki így szívat meg." jegyzi meg Otto.
-"Mondjuk lehet... Lehet hogy segítséget kért a Circle Grove-os haverjaitól..." gondolkodik most már el ezen is Erika.
-"Ja, tehát online segítséghet kért egy olyan nerd-t?l aki az analóg világban is megfordul, aki SMS-ben segítséget kért egy olyan nerdt?l, akinek vannak még haverjai meg barátai is,és akik közöt van valaki aki nek van olyan haverja aki ismer egy mágust..." mondja Otto, amire Kathy hangosan fölnevet, vegyes házban ugyanis ahol oilyanoki vannak akik nem fértek be sehová sem kb ez lehet a helyzet, f?leg ha egy ilyen szociálisan halott kategóriába tartozó fickóról van szó.

-"Otto! Ezt most muszáj volt? Szegényt így kifigurázni..."
-"Nem, Erika, csak gondoltam ez majd rádöbbent arra, hogy ennek amit mondtál milyen kicsi a valószín?sége. De egyébként meg nektek nem a matekon kellene agyalnotok?"
-"De, csak valaki valami gyilkos növényt rendelt Kínából, aminek az egyetlen gyógyszere a tejipari szennyvíz ami után még gonjdolkozni is elfelejtettem és egyébként is úgy érzem magam, mint akit fejbe vágtak egy nagy doronggal. Ja és ez már határozott javulás."

Csapat riadó!

Több
4 éve 8 hónapja #4678 Írta: Manassé
Azért erre a kifejtésre akarva-akaratlanul megszívom az orrom. Nem, nem hinném, hogy akármelyik kategóriába beleesnék, de valljuk be, az én életemben nem is baj, hogy csak a monitor el?tt barnul az ember.
A kifejtésekre egyel?re csak úgy kapkodom a fejem, mintha teniszmeccset néznék, a többi ház valahogy még mindig kínai nekem - és nem úgy, mint a Faustuséknak. Bár igaz, továbbra is nyugtalanító, hogy mégis hogyan történhetett meg a korábbi, ezért igyekszem figyelni.

- Semmi baj, hagyjuk akkor most egy kicsit a matekot.

Nem kis er?feszítésbe kerül ezt kimondani, de azzal most tényleg nem mennénk sokra, ha er?ltetnénk a dolgot. Igaz, talán jobb színben t?nnék fel a bácsikájuk el?tt, de még az sem éri meg a dolgot.

- Na, mi legyen a mai program?

Több
4 éve 7 hónapja #4679 Írta: Nyarlathotep
-"Szerintem semmiképpen se nyomozás. Inkább matekozok akkor is ha a fejem esik széjjel t?le, de ha tovább kutakodtok, annak rossz vége lesz..." mondja Kathy.
-"És ezt mire alapozod?"
-"Megérzésre. A legutóbb például volt valami furcsa a macskákkal és miat ad az Isten, kijön a sintér és befalja valami hatalmas aminek tizenpárezer éve ki kellett volna halnia."
-"Szerintem olvasd föl neki a biológia jegyzetet, hátha akkor kihal..." mondja Otto.
-"Jaj de okos vagy! H már így fejb?l vágod, akár oda is mehetsz ahhoz az izéhez és el is mondhatod neki! Biztosan értékelné."
-"Tévedés. Én értékelném azt a palástot, amit annak a b?réb?l csináltatnék. Igen kevesen viselnek eredeti kardfogó tigris bundát."
-"Szerintem a sintér srác is így állt hozzá a dologhoz... Na mindegy... Azután a matek önképz?kör kell?s közepén érkezett egy furcsa csomag, amiben egy virág volt, most meg itt ülünk zúgó fejjel, Azumi meg kórházba került. Most meg itt van ez a furcsa hülyegyerek, vagy annak a hasonmása, mert az eredeti épp most jelent meg egy bulin és a fél campus látta. Biztos, hogy kívbáncsiak vagyunk ennek a végére?"
-"Én igen és biztos, hogy sokkal érdekesebb, mint a függvény alatti területek, meg a határértékek meg a meredekségek, akármennyire is fontos dolgok. Nem beszélve arról, hogy ez nyilvánvalóan valaki trükkje, míg a többi meg tényleg furcsa volt. Mármint itt látszott, hogy valaki elég jól elrejtette az igazi mivoltát. Ez nagyon nem olyan, mint egy kardfogú tigris és egyébként is csak figyelmeztetni akarom a srácot, hogy vigyázzon." magyarázza Erika.
-"Szerelem els? látásra? Eddig azt hittem van ízlésed..." jegyzi meg Otto.
-"Hú de vicces vagy! Igazából csak annyi, hogy ennyit mindenki megérdemel. Kathynek is szoktam szólni, csak ? nem szokta figyelembe venni. Neked is szoktam, de te sem szoktad. De egyébként nem fontos, csak gondoltam kimozdulni egy jó ügy érdekében, vagy ha úgy tetszik sétálni egyet egy jó ürüggyel még mindig kevésbé unalmas mint itthon ülni, amikor gyakorlatilag semmit sem tudunk csinálni, hála a csodálatos ajándéknak, amivel Kínában a nem kívánt asszonyt szokás eltenni láb alól. Ha viszont valakinek van jobb ötlete, szívesen meghallgatom."

-"Elég jó ügy az, hogy elvileg van hat beköltöz?nk, akiket el kellene itt igazítani? Csak mert ha igen, akkor át is hívhatjuk ?ket mindjárt és a költöztetéssel meg is lesz az a hihetetlen mennyiség? mozgás amire szükséged van." javasolja Otto.
-"Fel?lem oké, de ha már ilyen jó javaslatot tettél, maradj te is, ha már annyira látni akartad az új lakókat. Ha hatan vannak, akkor se perc alatt be tudjuk ?ket ide költöztetni, f?leg hogy gondolom nem költöztet?kocsival jönnek, hanem maximum pár sporttáskával. Addig akár még valami értelmes dolog is eszünkbe juthat."

Csapat riadó!

Oldalmegjelenítési idő: 0.240 másodperc

Útvonal

Aktuális gondolatok

Ha saját szerepjátékot alkotnál, legyen az első kérdés az: Van-e valami olyan játék, amivel játszanál, de nem elérhető a piacon?

Bejelentkezés

Kereső

Cookie kezelés

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.